7 maja 2015

KOMPLETNY SEGREGATOR AVTOEXPORTU - PRAWDZIWY UNIKAT

Och! Wybaczcie ciszę w Czytelni, ale tak jak już wspominałem czas poświęcony kolekcji musiałem ograniczyć do niezbędnego minimum. Tymczasem na Ebayu pojawiła się niezła gratka: KOMPLETNY zestaw folderów Avtoexport! Foldery te są znane w świecie kolekcjonerów, lecz jako osobne "prospekty". Wynika to nie tylko z karygodnego rozdrabiania oryginalnych zestawów przez handlarzy, ale też z faktu, iż ówczesny Avtoexport wysyłając foldery też wysyłał je pojedynczo. 


Jako, że kompletny zestaw jest unikatem na skalę światową, obecna cena 25,50 euro jest jeszcze do przyjęcia. Niestety, sprzedający ustalił cenę minimalną. Jaką? Nie wiem.

Zresztą, jeśli chodzi o samego sprzedającego (mieszkańca Moskwy) coś mi się wydaje, że mu woda sodowa uderzyła do głowy: swoją przygodę na Ebayu zaczął od rosyjskich prospektów po 1 euro. Potem ceny tych samych katalogów podskoczyły 6-8-krotnie na "kup teraz". Zobaczymy jak zakończy się ta aukcja:


3 komentarze:

 1. stawiam na 70-100 euro i tyle to jest obiektywnie warte według mnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Cena minimalna nie osiągnięta. Teraz jest aukcja Kup teraz za .... 320 euro.
  4971

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomieszało się w głowie sprzedającemu. Ale może znajdzie się taki co wyda trzy stówki na ten segregator. Kilka lat temu podobny widziałem na rosyjskiej aukcji - kosztował coś (w przeliczeniu) 100 czy 150 dolarów

   Usuń