24 marca 2015

SZYBKA WRZUTA: TECHNO CLASSICA ESSEN

Zapowiedzią zbliżającej się wiosny są duże europejskie targi związane z klasyczną motoryzacją. Przedsmak mieliśmy jeszcze w środku zimy, a dokładnie na początku lutego, dzięki francuskiemu Retromobile. Największe wydarzenie to jednak Techno-Classica Essen, która odbędzie się w tym roku w dniach 15 – 19 kwietnia. Odetchnijmy zatem na chwilę od prospektów prezentując zdjęcia z tej imprezy sprzed dwóch lat, nadesłane przez zaprzyjaźnionego z autoArchiwum Czytelnika. Na szczęście z klasykami jak z winem, im starsze tym lepsze. 

Na marginesie należy wspomnieć, że Techno Classica Essen to również dziesiątki stoisk z prospektami, od małych, na których prospekty oferowane są pomiędzy tysiącem innych motoryzacyjnych drobiazgów, po profesjonalne stoiska firm wyspecjalizowanych w handlu literaturą motoryzacyjną. Niestety podobnie jak w przypadku klasycznych aut ceny oferowanych prospektów raczej mało okazyjne.Spójrzcie, za Ferrari są plakaty z grafikami z prospektów


Piękne stoisko!

Miałem takiego :-)
(tylko w kolorze niebieskim)

Nawiązując jeszcze do tegorocznego Retromobile, na którym licytowane były auta z odnalezionej kolekcji Rogera Baildona, ciekawe co było w tych papierach?  


1 komentarz: