29 stycznia 2015

MERCEDES-AMG GT - ZESTAW SPECJALNY

W październiku w Szybkiej Wrzucie opublikowałem wpis o prospekcie najnowszego Marcedesa-AMG GT. Od tamtej pory w była cisza, by w ostatnich dniach znów temat nabrał tempa. W Niemczech właśnie rozpoczęła się kampania promocyjna tego samochodu, na ulicach pojawiły się bilbordy, a do wybranych osób trafiły specjalne zaproszenia na jego prezentację. Kim są ci szczęśliwcy? To klienci, którzy wcześniej zakupili nowego Mercedesa SLS AMG. Czytelnik Paul Schmidtke otrzymał jedno z takich zaproszeń i postanowił przesłać nam zdjęcia tego cuda.
Jak już wspomniałem na prezentację w 5 gwiazdkowym hotelu zaproszony został każdy kto kiedyś kupił nowego SLS -a. Goście swe zaproszenia otrzymali drogą pocztową.W eleganckim czarnym pudełku znalazły się: osobiste zaproszenie, 12-stronicowy prospekt, płyta DVD oraz metalowa blaszka, taka sama, jaka przytwierdzana jest w fabryce. To na niej podpisuje się pracownik odpowiedzialny za montaż danego egzemplarza AMG.

Etui z zaproszeniemProspekt
Płyta DVD
Blaszkę AMG umieszczono w specjalnie przygotowanym dla niej pudełku


Kampania reklamowa w Niemczech. Czy u nas pojawią się podobne bilbordy?4 komentarze:

 1. Może autoarchiwum to niszowy blog, ale być może jedyny o motoryzacji czytany poza granicami naszego kraju.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi gościć Czytelnika z drugiego końca świata :-)
   By zobrazować temat "niszowości": pewien Autor pisze o swoim blogu, że jest niszowy. autoArchiwum to mysia dziurka w tejże niszy.

   Usuń
 2. Taka mala dygresja.
  Na blaszce znajduje sie podpis mechanika, ktory zlozyl motor AMG. A nie samochod.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, racja. Zbyt ogólnie to ująłem.

   Usuń