21 maja 2015

AUTO NOSTALGIA I MASERATI KHAMISN

W ubiegły weekend w Warszawie odbyła się Auto Nostalgia, bodaj największa impreza w Polsce związana ze światem oldtimerów, a na pewno jedyna, która ma charakter również targowy a nie li tylko wystawowy. Można było kupić prawdziwe samochody, ale również modele, różne gadżety motoryzacyjne oraz, co najważniejsze, prospekty. Wybór na stoisku zorganizowanym przez dwóch warszawskich kolekcjonerów był duży, ceny realne, a niekiedy wręcz okazyjne.
Sama Auto Nostalgia zmierza zdecydowanie w dobrym kierunku, coraz więcej aut, coraz lepsza ich jakość, coraz więcej odwiedzających, coraz lepsza organizacja, coraz więcej ładnych dziewczyn, coraz więcej sprzedawców zamiast wystawców (to zdecydowanie dobrze).  Chyba po raz pierwszy w trakcie tegorocznej edycji poczułem, że może być to małe, polskie Essen. Trochę zdjęć z Auto Nostalgii możecie zobaczyć pod adresem: 

Z pokazanych aut zdecydowanie wyróżniało się jedno – Maserati Khamsin będące ozdobą stoiska magazynu Classicauto.

fot. Michał Leśniewski/Stado Baranów


Patrząc na Maserati Khamsin, nawet zapalony cyklista, jeżeli ma odrobinę wrażliwości i gustu, musi potwierdzić, że samochód może być pięknym dziełem sztuki. A oto prospekt prezentujący to dzieło sztuki, zawierający szereg ładnych, artystycznych zdjęć.


Autorem tekstu oraz skanów jest Marcin Litwinowicz. Dziękuję!


1 komentarz:

  1. Bardzo ładne te zdjęcia. A nie ma tam przypadkiem- zapytam znów podchwytliwie- jakiejś notki kto był fotografem, lub też jaka agencja stworzyła ten prospekt? Napisałoby się o tych zdjęciach...

    OdpowiedzUsuń