6 czerwca 2014

SZYBKA WRZUTA: VOLKSWAGEN GOLF RALLYE (1989)

Dziś pierwszy wpis z serii "Szybka wrzuta". Seria ta istnieje od pewnego czasu na "fejsbukowym" fanpejdżu autoArchiwum.  Faktem jednak jest, że materiały dodane na FB po pewnym czasie gubią się wśród nowszych, a ich wyszukiwanie jest dość utrudnione. Także i nie wszyscy Czytelnicy mają swoje konta na portalach społecznościowych. Dlatego też wybrane Szybkie wrzuty będą publikowane w Czytelni.

Tak więc zaczynamy:
Pewien zacny Czytelnik poprosił mnie o materiały do Golfa Country. Niestety takowych już nie mam, ale za to wpadł mi inny Golf w ręce. I też z napędem na 4 koła! Swoją drogą prospekt Golfa Rallye to dość ciekawy przypadek. Jest on jednym z niewielu niemieckich prospektów niemieckiego auta, gdzie w Polsce jego ceny są na poziomie lekko powyżej prospektów "zwyczajnego" Golfa, za to w Niemczech potrafią osiągnąć pułap nawet kilkudziesięciu euro! Tym sposobem opłaca się drzewo do lasu wywozić.




















3 komentarze:

 1. Stary dobry poczciwy Golf :) świetny samochód

  OdpowiedzUsuń
 2. Był jeszcze drugi prospekt VW Rallye, 4 strony z czerwonym autem na okładce, chyba na rynek austriacki - zdecydowany rzadszy. Dobre porównanie z tym drewnem - to prawda.

  OdpowiedzUsuń
 3. ... a jeszcze żadszy i driższy jest VW Golf w limitowanej wersji Fire&Ice... Nawet 50/80 euro...
  >>>4971<<<

  OdpowiedzUsuń