20 lutego 2014

PORSCHE: SZTUKA W RUCHU

Kolekcja powiększyła się o rzecz nie tylko o wartości kolekcjonerskiej, ale także i wielce praktyczną: kalendarz Porsche 2014: Art in Motion. Na każdy miesiąc przygotowany został jeden model z całej gamy Porsche, co w połączeniu z nietuzinkową grafiką oraz sporymi wymiarami kalendarza (59x60 cm) sprawia, że kalendarz może być ozdobą w niejednym salonie czy pokoju gościnnym. Ponadto do kalendarza dołączony jest w komplecie numizmat kolekcjonerski z wizerunkiem Porsche 918 Spyder.

Jak już wspomniałem w każdym miesiącu mamy jeden model Porsche. Ciekawostką jest to, że na 12 samochodów aż 7 pokazanych jest z tyłu. Dowodzi to tego, że samochody dopracowane w każdym szczególe ogląda się z taką samą przyjemnością z każdej strony. 

Samochody w kalendarzu:
Styczeń: Cayenne Turbo S
Luty: 911 50th Anniversary Edition
Marzec: Panamera S E-Hybrid
Kwiecień: 911 GT3 Cup
Maj: 911 Turbo
Czerwiec: Boxster S
Lipiec: 918 Spyder
Sierpień: 911 Carrera 4 Cabriolet
Wrzesień: 911 Carrera 4S Coupe
Październik: Cayman S
Listopad: 911 GT3
Grudzień: Panamera GTS

Kalendarz dotarł do mnie pocztą. Choć jest on drukowany w Niemczech, w "stopce" widzimy napis Porsche Polska. W przesyłce oprócz kalendarza był także najnowszy numer anglojęzycznego Christophorusa, a w nim oprócz wielu interesujących artykułów, prezentacja najnowszego modelu 911 Targa i nieco już lepiej znanego - Macan. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz