7 grudnia 2016

ARRINERA HUSSARYA GT3 RACE CAR

Niedawno w mediach głośnio było o Arrinera i prezentacji wyścigowej wersji Hussarya GT3 Race Car. Poznaliśmy też jego cenę: 229 tysięcy dolarów amerykańskich. Producent promuje swój samochód nadzwyczaj aktywnie prezentując go w różnych miejscach naszego kraju. Co więcej właśnie kilka dni temu wydany został folder tego samochodu - 4 stronicowy w formacie A4. Papier gruby powlekany folią. 
Taki właśnie prospekt jest też dodatkiem do nagrody głównej w konkursie, w którym jeszcze tylko dziś i jutro możecie głosować na najlepszy nadesłany tekst. Tak więc, kto jeszcze nie głosował, niech głosuje!6 komentarzy:

 1. Jeszcze jakby to miało w ogóle szanse na homologacje GT3 albo chociaż GT4 - na ile ja znam się na przepisach to nie ma :D. No ale prospekt na pewno będzie miał wartość historyczną ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczymy. Można jedynie mieć niedosyt, że w folderze zabrakło miejsca choćby na jedno kolorowe zdjęcie samochodu

   Usuń
 2. Witam.
  Gratuluję nowego nabytku. Skoro jest okazja to mam do Pana pytania odnośnie prospektów samochodów wyścigowych. Czy posiada Pan w swojej bogatej kolekcji prospektów prospekt samochodów/ bolidów Formuły 1? Czy orientuje się Pan, czy coś takiego jest w ogóle wydawane przez teamy Formuły 1?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.
   Tak, czasem wydawane są foldery F1. Kiedyś miałem folder F1 McLarena z czasów kiedy triumfy święcili Hakkinen i Coulthard. Dziś zostały mi już jedynie ich zdjęcia z autografami. W kolekcji mam parę prospektów z tematyki F1.
   Wszystkie prospekty, które można by zaliczyć do kategorii "sport" obejrzeć można TUTAJ

   Usuń
 3. Zespoły F1 zawsze wydawały press kity - i takowych jest sporo na ebay. Prospekty raczej nie były wydawane bo i po co? Grono potencjalnych klientów na bolid F1 jest mocno ograniczone.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super nabytek :) Fakt, brakuje kolorowego zdjęcia auta.

  OdpowiedzUsuń