16 marca 2014

PORSCHE CAYENNE I JEGO PREZENTACJA


W 2002 roku Porsche weszło na nieznane wcześniej sobie wody. W kooperacji z Volkswagenem firma postanowiła produkować pojazd typu SUV i tak właśnie powstało Porsche Cayenne. Auto odniosło niebywały sukces w Europie i jeszcze większy w USA. Pierwsza generacja tego modelu z powodzeniem byłą produkowane przez następne 8 lat, kiedy to została zastąpiona Porsche Cayenne drugiej generacji. Z okazji prezentacji trzeciego Porsche (bo tak zwykło nazywać się wtedy Cayenne) firma wydała dość osobliwy zestaw składający się z 2 prospektów i... kasety VHS. 

Zestaw przeznaczony dla wybranych klientów to prospekt Porsche Cayenne (twarda oprawa), prospekt z informacjami o finansowaniu zakupu samochodu i kaseta VHS. Całość w pudełku zamykanym na rzep, a pudełko w białej obwolucie. Numer katalogowy zestawu to WVK 402 010 11.

Na kasecie znajdujemy 4 filmy, co w sumie daje prawie 40 minut nagrańPodstawowym źródłem wiedzy na temat samochodu jest prospekt. Na 170 stronach czytelnik poznaje auto prawie w każdym szczególe. Całość zobrazowana jest na wielu rysunkach i zdjęciach, poparta bardzo obszernymi opisami. Szczerze powiedziawszy, prospekt ten niczym nie różni się od pozostałych prospektów Porsche tej serii. Doskonałość nie tylko samochodów, ale też materiałów reklamowych każdorazowo wyczerpujących dany temat to już tradycja tej firmy. 

Ostatnim elementem zestawu jest prospekt Porsche Financial Services. Przeznaczony jest on do przedstawienia potencjalnemu klientowi możliwych rozwiązań finansowania zakupu nowego Porsche. Wewnątrz na 12 stronach oprócz tekstu są także ładne zdjęcia samochodów Porsche. Dodatkowo gotowe formularze, jako element już czysto praktyczny przydatny przy zakupie auta.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz