6 lutego 2015

SZYBKA WRZUTA: NOWOŚCI PROSPEKTOWE W SALONACH FIATA

Nowe Doblo Fiat zaprezentował szerokiej publiczności już w zeszłym roku. Od jakiegoś czasu zamaskowane egzemplarze jeżdżą po Bielsku-Białej. Tymczasem w salonach właśnie pojawiły się już prospekty Doblo Cargo, a wraz z nimi także nowe Ducato Podwozia i Bus oraz 500X. Jak na Szybką Wrzutę przystało, bez zbędnego rozwodzenia się popatrzmy po prostu na prospekty.Prospekt nowego Doblo Cargo (dla osobowej wersji chyba jeszcze nie wydano prospektu w języku polskim) na pierwszy rzut oka wydany jest podobnie jak wszystkie prospekty z serii Fiat Professional - ma bardzo śliską okładkę, lecz zastosowano papier takiej samej gramatury jak dla stron wewnętrznych (być może dlatego, że okładka jest jednocześnie rozkładówką). Logotyp przesunięty w prawo (zamiast na środku) i inna czcionka mogą sugerować, że idzie nowy layout. Czy to tylko wydanie premierowe, czy zwiastun "nowego" wkrótce zobaczymy.
Gama prospektowa nowego Ducato jest już kompletna. W jesień do salonów trafił prospekt premierowy tego najpopularniejszego dostawczaka na polskim rynku. Później wydano już "pełny" prospekt wersji Furgon. Obecnie w salonach Fiata można już otrzymać prospekty 2 pozostałych wersji: Przewóz osób i Pojazdy do zabudowy (do każdego z nich przygotowano suplement z danymi technicznymi i wyposażeniem)

Fiat Ducato - Przewóz osób: prospekt 36 str. + suplement 16 str.Fiat Ducato - Pojazdy do zabudowy: prospekt 36 str. + suplement 18 str.Jako uzupełnienie prospektu Fiata 500X, w salonach pojawił się też suplement z danymi technicznymi, kolorami i wyposażeniem; wydany w takim samym stylu jak prospekt. Więcej o samym prospekcie przeczytacie tutaj: SZYBKA WRZUTA: FIAT 500X I FREEMONT CROSS
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz